Bukott csapatok, bukott diákok?

Először állt fel a Paris Saint-Germain a gálakezdőjével; Verrattival, Di Mariával és elöl az őrületes Neymar-Messi-Mbappé hármassal, mégis vereség lett a vége. Bruno Genesio csapata mindig mumusa volt a párizsiaknak. Hány alkalommal babrált ki az edző a katari-éra óta a PSG-vel?
2
3
4
5
A hétvége rangadóját a Liverpool és a Manchester City játszotta, 2-2-es döntetlen lett a vége az összecsapásnak. Az égszínkékek egyik gólját a 21 éves Phil Foden szerezte, akinek egyik kedvenc ellenfele a Liverpool, zsinórban harmadjára szomorítja szurkolóit. Kinek jött össze korábban ez a bravúr a PL-ben?
Pierre-Emerick Aubameyang
Romelu Lukaku
Sergio Agüero
Harry Kane
A Leicester City szintén pontosztozkodásra kényszerült, 2-0-s előnyt packázott el a Crystal Palace otthonában. Kelechi Iheanacho is betalált, aki mindössze a harmadik nigériai játékos a Premier League történelmében, aki a születésnapját góllal ünnepli. Ki volt a másik kettő?
Jay-Jay Okocha & Obafemi Martins
Jay-Jay Okocha & John Obi Mikel
Alex Iwobi & Samuel Chukwueze
Shola Ameobi & Odion Ighalo
Ezúttal Cristiano Ronaldo sem tudott segíteni, a Manchester United 1-1-es döntetlent tudott kicsikarni az Everton ellen. A Vörös Ördögök az utolsó kilenc hazai bajnokijukon egytől-egyig kaptak legalább egy gólt. Mikor fordult elő utoljára ilyen rossz sorozat a United háza táján?
1969. augusztus
1971. február
1980. október
1995. szeptember
A Real Madrid is meglepő vereségbe szaladt bele az Espanyol ellen. A barcelonai csapat 2-1-re nyert. A Blancók idegenbeli veretlenségi sorozata így 18 meccs után véget ért. Ilyen széria korábban háromszor fordult elő. De mikor is pontosan?
1995,1999, 2003
1997, 2016, 2021
2005, 2008, 2014
2009, 2012, 2015
Az Inter az egyike azon kevés topcsapatnak, amely győzni tudott a hétvégén. A Neazzurri zsinórban 12 meccs óta lő legalább 2 gólt meccsenként, megdöntve ezzel az eddig tartott 11 találkozós rekordot. Mikor nyújtott legutóbb ilyen lehengerlő teljesítményt a milánói csapat?
1943
1950
1958
1977
0
{"name":"Bukott csapatok, bukott diákok?", "url":"https://www.quiz-maker.com/QP7AOQ5OW","txt":"Először állt fel a Paris Saint-Germain a gálakezdőjével; Verrattival, Di Mariával és elöl az őrületes Neymar-Messi-Mbappé hármassal, mégis vereség lett a vége. Bruno Genesio csapata mindig mumusa volt a párizsiaknak. Hány alkalommal babrált ki az edző a katari-éra óta a PSG-vel?, A hétvége rangadóját a Liverpool és a Manchester City játszotta, 2-2-es döntetlen lett a vége az összecsapásnak. Az égszínkékek egyik gólját a 21 éves Phil Foden szerezte, akinek egyik kedvenc ellenfele a Liverpool, zsinórban harmadjára szomorítja szurkolóit. Kinek jött össze korábban ez a bravúr a PL-ben?, A Leicester City szintén pontosztozkodásra kényszerült, 2-0-s előnyt packázott el a Crystal Palace otthonában. Kelechi Iheanacho is betalált, aki mindössze a harmadik nigériai játékos a Premier League történelmében, aki a születésnapját góllal ünnepli. Ki volt a másik kettő?","img":"https://media3.giphy.com/media/W9X7TvPd1XMn1jHP5t/giphy-downsized.gif?sz=1200"}
Powered by: Quiz Maker