Fővárosok megmérettetése

Hamisítatlan, szenvedélyes, 5 gólos fővárosi derbit hozott a Lazio és az AS Roma csatája, melyet 3-2-re a Sasok húztak be. Külön pikantéria volt a meccsben, hogy a Rómából kiebrudalt Pedro közvetlen a riválishoz igazolt, s most - ahogyan az lenni szokott - be is talált volt klubja ellen. Mit gondoltok, ki volt a legutóbbi játékos, aki közvetlenül a Rómából igazolt a Lazióhoz?
Silvio Piola
Giuseppe Signori
Astutillo Malgioglio
Tommaso Rochi
Londoni derbit is rendeztek a hétvégén, az Arsenal látta vendégül a Tottenham-et. A találkozót 3-1-re az Ágyusok nyerték. A mérkőzést az együttes korábbi legendája, Thierry Henry is a helyszínen tekintette meg. Mit gondoltok, ő hány gólt szerzett a Spurs ellen?
5
8
11
15
A Cristiano Ronaldo vezette Manchester United meglepetésre 1-0-s vereséget szenvedett hazai pályán az Aston Villa ellen. A hosszabbításban a United még egy tizenegyest is kihagyott, raádásul úgy néz ki, Maguire-t és Shaw-t is nélkülöznie kell majd egy ideig a csapatnak. Maguire hiánya fájdalmas lesz, mert ő eddig ___ tisztázást mutatott be a bajnokságban, amely a legtöbb.
10
13
15
19
Az AC Milan továbbra is veretlen, ezúttal a Speziát győzte le 2-1-re. Ez mindössze a harmadik alkalom a hárompontos rendszer bevezetése óta, hogy az első hat bajnoki fordulót követően legalább 16 ponttal áll a Rossoneri. Tippeljétek meg, mikor fordult ez elő korábban!
2001/02 és 2007/08
2007/08 és 2009/10
2003/04 és 2020/21
2010/11 és 2013/14
A már 35 éves veterán, egykori Atlético Madrid és Manchester United játékos, Radamel Falcao egy kisebb madridi csapathoz, a Rayo Vallecanóhoz igazolt a nyáron. Az első három bajnokiján kivétel nélkül betalált. Ki volt rajta kívül az a Rayo Vallecano játékos ebben az évszázadban, aki ugyanilyen bombasztikusan kezdett?
Roberto Trashorras
Diego Costa
Michel
Javi Fuego
A Barcelona is nyerni tudott, 3-0-ra verte a Levantét. Már a 14. percben 2-0 volt az állás két holland: Luuk de Jong és Memphis Depay találataival. Melyik két játékosnak sikerült ugyanez legutóbb a spanyol első osztályban?
Arjen Robben & Wesley Sneijder
Giovanni van Bronckhorst & Edgar Davids
Klaas-Jan Huntelaar & Arjen Robben
Frank de Boer & Ronald de Boer
0
{"name":"Fővárosok megmérettetése", "url":"https://www.quiz-maker.com/QEWW980BV","txt":"Hamisítatlan, szenvedélyes, 5 gólos fővárosi derbit hozott a Lazio és az AS Roma csatája, melyet 3-2-re a Sasok húztak be. Külön pikantéria volt a meccsben, hogy a Rómából kiebrudalt Pedro közvetlen a riválishoz igazolt, s most - ahogyan az lenni szokott - be is talált volt klubja ellen. Mit gondoltok, ki volt a legutóbbi játékos, aki közvetlenül a Rómából igazolt a Lazióhoz?, Londoni derbit is rendeztek a hétvégén, az Arsenal látta vendégül a Tottenham-et. A találkozót 3-1-re az Ágyusok nyerték. A mérkőzést az együttes korábbi legendája, Thierry Henry is a helyszínen tekintette meg. Mit gondoltok, ő hány gólt szerzett a Spurs ellen?, A Cristiano Ronaldo vezette Manchester United meglepetésre 1-0-s vereséget szenvedett hazai pályán az Aston Villa ellen. A hosszabbításban a United még egy tizenegyest is kihagyott, raádásul úgy néz ki, Maguire-t és Shaw-t is nélkülöznie kell majd egy ideig a csapatnak. Maguire hiánya fájdalmas lesz, mert ő eddig ___ tisztázást mutatott be a bajnokságban, amely a legtöbb.","img":"https://media2.giphy.com/media/WgN6RLqhR714kaObSt/giphy-downsized.gif?sz=1200"}
Powered by: Quiz Maker