Manage existing quizzes, Custom Templates, Better Security, Data Exports and much more

Sign inSign in with Facebook
Sign inSign in with Google

Mit tudsz az ötkarikás játékok tizedik napjáról?

Halász Bence nagy meglepetésre nem jutott döntőbe a férfiak kalapácsvető számában. Mekkora volt Bence legnagyobb dobása?
74.99 m
75.12 m
75.39 m
76.02 m
Hányadik helyen zárt a magyar férfi vízilabda-válogatott az ötkarikás játékokon zajló torna A-csoportjában?
1
2
3
4
Hányadik helyezéssel zárta tokiói szereplését Péni István, aki ma a szabadpuska összetett versenyszámában indult?
7.
9.
10.
12.
A magyar női kézilabda-válogatott hatalmas bravúrral tovább tudott jutni csoportjából, így a negyeddöntőben folytatja az ötkarikás tornát. Ki lesz Magyarország ellenfele a legjobb nyolc között?
Dél-Korea
Norvégia
Hollandia
Montenegró
Lőrincz Tamás nagyszerű birkózással döntőbe jutott a kötöttfogásúak 77 kilogrammos csoportjában, amelyben a kirgiz Akzsol Mahmudov lesz az ellenfele. Kit győzött le az elődöntőben a magyar sportoló?
Jabiku Sohei (Japán)
Mohammadali Geraej (Irán)
Zied Ait Uagram (Marokkó)
Demeu Zsadrajev (Kazahsztán)
Hány magyar egység jutott a hétfői napon a középfutamba a kajak-kenu versenyek első napján?
5
6
7
8
Lejátszották a női labdarúgó-torna elődöntőit. Melyik két nemzet játszhatja a döntőt?
Kanada-Svédország
Kanada-Ausztrália
Egyesült Államok-Svédország
Egyesült Államok-Ausztrália
0
{"name":"Mit tudsz az ötkarikás játékok tizedik napjáról?", "url":"https://www.quiz-maker.com/Q03X5P7P5","txt":"Halász Bence nagy meglepetésre nem jutott döntőbe a férfiak kalapácsvető számában. Mekkora volt Bence legnagyobb dobása?, Hányadik helyen zárt a magyar férfi vízilabda-válogatott az ötkarikás játékokon zajló torna A-csoportjában?, Hányadik helyezéssel zárta tokiói szereplését Péni István, aki ma a szabadpuska összetett versenyszámában indult?","img":"https://media2.giphy.com/media/3o6gEcURoGKvjYwwyA/giphy-downsized.gif?sz=1200"}
Powered by: Quiz Maker