Mit tudsz az ötkarikás játékok második napjáról?

A gördeszka idén debütált az ötkarikás játékok programjában. Ki szerezte meg az első aranyérmet a férfi street versenyszámban?
Kelvin Hoefler (Brazília)
Nyjah Huston (USA)
Horigome Juto (Japán)
Jagger Eaton (USA)
A mai 400 méteres vegyesúszás férfi és női döntőjében összesen 3 magyar úszónak szoríthattunk. Hányadik helyezéseken zártak a mieink?
1., 2., 3.
2., 3., 4.
3., 4., 5.
4., 5., 6.
Fájó vereséggel kezdte meg a szereplését a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely éjszaka 10-9-re kikapott. Mely ország tudta felülmúlni Märcz Tamás legénységét?
Szerbia
Görögország
Spanyolország
Montenegró
Melyik sportágban lépett pályára első magyar férfiként az olimpián Krausz Gergely a mai napon?
Tollaslabda
Gördeszka
Íjászat
Országúti kerékpár
Pupp Réka fantasztikus cselgáncsozással örvendeztette meg a magyar szurkolókat, és egészen a bronzmeccsig menetelt. Ki volt az ellenfele ott, akitől sajnos kikapott?
Majlinda Kelmendi (Koszovó)
Odette Giuffrida (Olaszország)
Angelica Delgado (USA)
Fabienne Kocher (Svájc)
Péni István bejutott a férfi 10 méteres légpuska döntőjébe, de érmet sajnos nem tudott nyerni. Hányadik helyen végzett a kétszeres Európa-bajnok sportlövőnk?
7.
6.
5.
4.
Siklósi Gergely remekelt a mai napon a férfiak egyéni párbajtőr-versenyén, de sajnos a döntőben kikapott a francia Romain Cannone-tól. Mi lett a finálé végeredménye?
15-13
15-12
15-11
15-10
A magyar női kézilabda-válogatott is bemutatkozott a mai napon a japán fővárosban, de sajnos kikapott a francia válogatottól. Hány gólos különbséggel nyert Franciaország?
4 gólos különbségge
5 gólos különbséggel
1 gólos külünbséggel
2 gólos különbséggel
0
{"name":"Mit tudsz az ötkarikás játékok második napjáról?", "url":"https://www.quiz-maker.com/QSWUYSNNR","txt":"A gördeszka idén debütált az ötkarikás játékok programjában. Ki szerezte meg az első aranyérmet a férfi street versenyszámban?, A mai 400 méteres vegyesúszás férfi és női döntőjében összesen 3 magyar úszónak szoríthattunk. Hányadik helyezéseken zártak a mieink?, Fájó vereséggel kezdte meg a szereplését a magyar férfi vízilabda-válogatott, amely éjszaka 10-9-re kikapott. Mely ország tudta felülmúlni Märcz Tamás legénységét?","img":"https://media2.giphy.com/media/GYt8vu7nSsdLa/giphy.gif?sz=1200"}
Powered by: Quiz Maker