Manage existing quizzes, Custom Templates, Better Security, Data Exports and much more

Sign inSign in with Facebook
Sign inSign in with Google

Як добре ви знаєте мальовничі куточки України

Якою з цих областей НЕ протікає Дніпро?
Запорізька
Миколаївська
Дніпропетровська
Черкаська
Яка загальна протяжність р. Дунай?
2850 км
2201 км
1130 км
1362 км
Яке з цих водосховищ НЕ належить до дніпровського каскаду?
Каховське
Канівське
Ладижинське
Кременчуцьке
Долини яких українських річок включені до Смарагдової мережі Європи як території особливого природоохоронного значення? (Підказка: на це питання декілька правильних відповідей)
Десна
Сіверський Донець
Хорол
Псел
Тетерів
Дзембронські (Смотрицькі) водоспади на Івано-Франківщині — найвищий каскад водоспадів України. Яка їх сумарна висота?
90 м
115 м
100 м
85 м
«Квітка на камені» — про яке мальовниче українське містечко так говорила Леся Українка? Додамо, що розташоване воно на річці Смотрич, глибокий каньйон якої надійно захищав стародавнє місто від ворожих навал. А віднедавна над ним щороку проходить фестиваль повітряних куль.
Хотин
Збараж
Чортків
Кам'янець-Подільський
На Західній Україні є унікальне місто-півострів Заліщики, аналогів якому у світі всього декілька: підкова Мармурового каньйону у США, французька долина річки Мозель та Чеський Крумлов, омиті річками Колорадо, Мозель та Влтава відповідно. І, ми впевнені, ви точно знаєте, яка річка омиває Заліщики?
Дністер
Західний Буг
Збруч
Сян
Унікальний комплекс гранітних скель, валунів та степової і водної екосистем; він єдиний у Європі має схожі до знаменитих каньйонів у Північній Америці геолого-ландшафтні показники; а за майже гірський рельєф його іноді називають «Малим Кримом». Про який каньйон йде мова?
Актовський
Смотрицький
Буцький
Коростишівський
«Острів Хортиця на Дніпрі — колиска українського козацтва» — що саме було випущено у 2010 році під такою назвою, присвячене унікальній пам'ятці природи, історії та археології острову Хортиця?
Поштова марка
Пам'ятна монета
Історичний атлас
Збірка переказів та легенд
«...Тільки було це так давно, що майже все вже розтануло в далекім мареві часу, як сон, і потонуло. Одна лише Десна зосталася нетлінною у стомленій уяві. Свята, чиста ріка моїх дитячих незабутніх літ і мрій...», — описує:
Олександр Довженко
Олесь Гончар
Григір Тютюнник
Остап Вишня
0
{"name":"Як добре ви знаєте мальовничі куточки України", "url":"https://www.quiz-maker.com/QS0UB5NER","txt":"Якою з цих областей НЕ протікає Дніпро?, Яка загальна протяжність р. Дунай?, Яке з цих водосховищ НЕ належить до дніпровського каскаду?","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}
Powered by: Quiz Maker