Rangadók hétvégéje

A Chelsea 7-0-ra ütötte ki a Norwich együttesét, ezzel pedig továbbra is vezeti a tabellát. Ben Chillwell zsinórban a negyedik meccsén volt eredményes. Ki volt az utolsó Chelsea játékos, aki egymást követő négy bajnokin betalált?
Frank Lampard
Fernando Torres
Didier Drogba
Romelu Lukaku
A Liverpool az Old Traffordon jeleskedett a United szurkolók nagy bánatára. A példátlan 5-0-s kivégzés Keita és Jota góljaival kezdődött, majd Szalah mesterhármasával ért véget. Mit gondoltok, ki volt az utolsó játékos, aki az “Álmok Színházában” háromszor is beköszönt egy meccsen?
Thierry Henry
Ronaldo Nazario
Lionel Messi
Samuel Eto’o
A Manchester City a Brighton otthonában gurított egy négyest, mellyel továbbra is a harmadik a Premier League-ben. Phil Foden és Riyad Mahrez mellett Ilkay Gündogán is betalált, aki 2021-ben már 13 PL gólnál jár, ki szerzett nála is többet az alábbiak közül a naptári évben?
Kevin de Bruyne
Mohamed Szalah
Pierre-Emerick Aubameyang
A Real Madrid nyerte az El Clásicót 2-1 arányban a Barcelóna otthonában. David Alaba megszerezte az első gólját Madrid-mezben. Rajta kívül Lucas Vázquez és Sergio Agüero talált be. A Real ezzel megnyerte az utolsó négy Barca elleni meccsét zsinórban. Mikor fordult ez elő utoljára?
1955
1965
1975
1985
Edin Dzeko hatalmas igazolás volt az Internek. Sokan idősnek titulálták már erre a szintre a bosnyákot, ő azonban már öt gólnál tart első négy hazai meccsén, amivel elcsitította kritikusait. Melyik Inter csatár produkált utoljára ilyen jó szezonkezdetet?
Diego Milito
Lautaro Martinez
Adriano
A Verona 4-1-es verésben részesítette a Laziót. A dolog pikantériája, hogy mind a négy hazai találat Giovanni Simeone nevéhez fűződik. Az argentin csatár mindössze a második játékos a Hellas történetében, aki négyszer zörgette meg egy adott ellenfél hálóját. Ki a másik?
Emanuele Del Vecchio
Juanito
Rafael
Antonio Di Gennaro
Zlatan Ibrahimovic 40 évesen és 20 naposan lőtt gólt a Bologna ellen, ezzel pedig már csak három játékos van, aki nála is idősebben szerzett találatot az olasz élvonalban. Az alábbiak közül ki az?
Roberto Baggio
Paolo Maldini
Alessandro Costacurta
Gennaro Gattuso
0
{"name":"Rangadók hétvégéje", "url":"https://www.quiz-maker.com/QMOHRPKCM","txt":"A Chelsea 7-0-ra ütötte ki a Norwich együttesét, ezzel pedig továbbra is vezeti a tabellát. Ben Chillwell zsinórban a negyedik meccsén volt eredményes. Ki volt az utolsó Chelsea játékos, aki egymást követő négy bajnokin betalált?, A Liverpool az Old Traffordon jeleskedett a United szurkolók nagy bánatára. A példátlan 5-0-s kivégzés Keita és Jota góljaival kezdődött, majd Szalah mesterhármasával ért véget. Mit gondoltok, ki volt az utolsó játékos, aki az “Álmok Színházában” háromszor is beköszönt egy meccsen?, A Manchester City a Brighton otthonában gurított egy négyest, mellyel továbbra is a harmadik a Premier League-ben. Phil Foden és Riyad Mahrez mellett Ilkay Gündogán is betalált, aki 2021-ben már 13 PL gólnál jár, ki szerzett nála is többet az alábbiak közül a naptári évben?","img":"https://media3.giphy.com/media/wjo7frwTxIPNcEKaGn/giphy-downsized.gif?sz=1200"}
Powered by: Quiz Maker