Neymar életjeleket adott, Manchester kék színbe borult - Bajnoki kvíz

A szezon egyik meglepetés csapata, a West Ham a Liverpoolt is megtréfálta, 3-2-es győzelmet aratott hazai pályán Kloppék ellen. 23 ponttal így a harmadik helyen állnak Moyes-ék. Tippeljétek meg, mikor álltak a szezon ezen szakaszában ilyen kedvező pozícióban!
1980-81
1995-96
2002-03
2005-06
Az Arsenal 11 mérkőzés óta veretlen, ezúttal 1-0-s győzelmet aratott a Watford felett. Az egyetlen találatot Emile Smith Rowe szerezte, a fiatal saját nevelésű középpályás zsinórban harmadik meccsén volt eredményes. A legutóbbi 21 éves, vagy annál fiatalabb Arsenal játékos, akinek ez sikerült, az nem más, mint…
Thierry Henry
Robert Pires
Fredrik Ljungberg
José Antonio Reyes
Ole Gunnar Solskjaer körül egyre inkább fogy a levegő, ezúttal a manchesteri derbit bukta el a csapat. A 2-0-s vereség azt jelenti, hogy immár 14 hazai mérkőzés óta nem tudja kapuját megóvni a góltól. Mikor fordult elő legutóbb, hogy a vörös ördögöknek ilyen rossz sorozata legyen az Old Traffordon?
1995
1978
1970
1958
A Barcelona már 3-0-ra is vezetett a félidőben a Celta Vigo otthonában Ansu Fati, Sergio Busquets és Memphis Depay góljaival, de a végeredmény mégis 3-3 lett. Iago Aspas a 96. percben egyenlített, ezzel továbbra is a 9. helyen tanyáznak a katalánok. Mikor láthattunk utoljára olyat, hogy a Barca 3-0-ra vezetett és mégsem tudott győzni?
2010
2005
2002
1998
A Real Madrid viszont nyerni tudott, méghozzá 2-1 arányban a Rayo Vallecano ellen. Toni Kroos és Karim Benzema szállították a találatokat, a francia gólját David Alaba asszisztja előzte meg. Nagyon jó vétel volt az osztrák a Realnak, fontos védekezési munkája mellett ez már a harmadik asszisztja volt 11 forduló elteltével. Kinek sikerült a Realban hasonló statisztikát felmutatnia a bemutatkozó idényében?
Luka Modric
Lucas Vázquez
Toni Kroos
Marcelo
A PSG 3-2-re nyert Bordeaux-ban Neymar duplájának és Kylian Mbappé villanásának köszönhetően. A brazil szeptember 19 után szerzett gólt ismét, és a mostaniakkal együtt már ____ találata van karrierje során.
200
300
400
500
Hakan Calhanoglu betalált volt csapata, a Milan ellen a milánói derbin. Az 1-1-es végeredményt hozó találkozón az első gólt szerezte a török, ezzel pedig illusztris társasághoz csatlakozott. Ki volt az a játékos az alábbiak közül, aki közvetlenül az egyik csapatból másikba való igazolása után szerzett gólt a városi rangadón?
Adriano
Ronaldo Nazário
Romelu Lukaku
David Beckham
0
{"name":"Neymar életjeleket adott, Manchester kék színbe borult - Bajnoki kvíz", "url":"https://www.quiz-maker.com/QJV4DYSS9","txt":"A szezon egyik meglepetés csapata, a West Ham a Liverpoolt is megtréfálta, 3-2-es győzelmet aratott hazai pályán Kloppék ellen. 23 ponttal így a harmadik helyen állnak Moyes-ék. Tippeljétek meg, mikor álltak a szezon ezen szakaszában ilyen kedvező pozícióban!, Az Arsenal 11 mérkőzés óta veretlen, ezúttal 1-0-s győzelmet aratott a Watford felett. Az egyetlen találatot Emile Smith Rowe szerezte, a fiatal saját nevelésű középpályás zsinórban harmadik meccsén volt eredményes. A legutóbbi 21 éves, vagy annál fiatalabb Arsenal játékos, akinek ez sikerült, az nem más, mint…, Ole Gunnar Solskjaer körül egyre inkább fogy a levegő, ezúttal a manchesteri derbit bukta el a csapat. A 2-0-s vereség azt jelenti, hogy immár 14 hazai mérkőzés óta nem tudja kapuját megóvni a góltól. Mikor fordult elő legutóbb, hogy a vörös ördögöknek ilyen rossz sorozata legyen az Old Traffordon?","img":"https://media0.giphy.com/media/gf6LTcKfSMeWXM94bX/giphy-downsized.gif?sz=1200"}
Powered by: Quiz Maker