Mit tudsz az ötkarikás játékok hetedik napjáról?

Cseh László milyen szám döntőjében úszta pályafutása utolsó versenyét a tokiói olimpián?
100 méter pillangó
200 méter pillangó
200 méter vegyesúszás
400 méter vegyesúszás
Hatalmas meglepetésre már a negyeddöntőben búcsúzott a férfiak +100 kg-os mezőnyében a legendás cselgáncsozó, Teddy Riner. Kinek sikerült megvernie a francia óriást?
Lukás Krpálek (Csehország)
Guram Tusisvili (Grúzia)
Tamerlan Basajev (Orosz csapat)
Rafael Silva (Brazília)
Hány gól született a Magyarország – Japán női vízilabda csoportkérkőzésen az olimpia hetedik napján?
29
30
31
32
A mai napon lejátszották a férfi teniszezők egyéni tornájának elődöntőit. Mi lesz a vasárnapi döntő párosítása?
Djokovics - Hacsanov
Zverev – Carreno-Busta
Djokovics – Carreno-Busta
Zverev - Hacsanov
Érdi Mária hajnalban befejezte szereplését a vitorlázók női Laser Radial versenyszámában. Hányadik lett a magyar vitorlás?
13.
15.
17.
19.
A tokiói játékok férfi kézilabdatornáján a mai napon Franciaország meg tudta verni az Európa-bajnoki címvédő Spanyolországot. Mennyi lett a találkozó végeredménye?
38-31
37-34
32-30
36-31
Sajnos nem jutott döntőbe Márton Anita a női súlylökés pénteki selejtezőjéből, így számára befejeződött az ötkarikás játékok. Mekkora volt a magyar atléta legnagyobb dobása?
15.95
17.42
17.59
18.01
0
{"name":"Mit tudsz az ötkarikás játékok hetedik napjáról?", "url":"https://www.quiz-maker.com/QH52NP924","txt":"Cseh László milyen szám döntőjében úszta pályafutása utolsó versenyét a tokiói olimpián?, Hatalmas meglepetésre már a negyeddöntőben búcsúzott a férfiak +100 kg-os mezőnyében a legendás cselgáncsozó, Teddy Riner. Kinek sikerült megvernie a francia óriást?, Hány gól született a Magyarország – Japán női vízilabda csoportkérkőzésen az olimpia hetedik napján?","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}
Powered by: Quiz Maker