Τζουζέπε Μεάτσα
Ρομπέρτο Μπάτζιο
Τζίτζι Ρίβα
Αλεσάντρο ντελ Πιέρο
Το "Ματς του αιώνα", ο ημιτελικός Ιταλία-Γερμανία το 1970, έληξε 4-3 στην παράταση. Πόσο ήταν το σκορ στην κανονική διάρκεια;
3
Στο Euro 2016 η Γερμανία επικράτησε της Ιταλίας στα πέναλτι. 7 παίκτες αστόχησαν συνολικά. Ποιος ΔΕΝ ήταν ανάμεσα τους;
Κανένα
Στον ημιτελικό του Μουντιάλ 2006 η Ιταλία κέρδισε μέσα στη Γερμανία με 2-0. Ποιος άνοιξε το σκορ;
Φάμπιο Γκρόσο
Φίλιπο Ινζάγκι
Φάμπιο Καναβάρο
Το 1954 η Γερμανία πανηγύρισε το πρώτο της Μουντιάλ με το «Θαύμα της Βέρνης». Ποιος ήταν αντίπαλος στον τελικό;
1988
Το 1982 οι δυο ομάδες αναμετρήθηκαν στον τελικό του Μουντιάλ. Πόσο έληξε το ματς;