Manage existing quizzes, Custom Templates, Better Security, Data Exports and much more

Sign inSign in with Facebook
Sign inSign in with Google

Kas tai pasakė: Žutautas vs Pankratjevas

"Futbolą išmanau gerai, tikrai ne prasčiau nei kiti treneriai. Pavasarį Čempionų lygos finale žaidė "Manchester United" ir "Barcelona". Draugams pasakiau – jei Mančesteris žaistų, kaip aš pasakyčiau, laimėtų."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Nėra apmaudu, bet tikėjausi, kad chebra sužais geriau, bent tris perdavimus sugebės atlikti."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Su kuo bežaistume, kiekvienose rungtynėse progų susikuriame, svarbiausia – jas išnaudoti. Net ir aukščiausios klasės žaidėjai bent jau pusės progų neišnaudoja."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Nenoriu vartoti žodžio "favoritai". Žaidžiame namuose [su San Marinu] ir pasirinksime tokią taktiką, kuri garantuotų geriausią rezultatą. Stengsimės neduoti varžovams kvėpuoti, aktyviau spausime ir jų aikštės pusėje."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Su ispanais kovosime ne dėl taško, o dėl trijų."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Kiek jau galime pralaimėti rezultatu 0-4? Tai jau yra trečios rungtynės iš eilės. Kad tik tai į neperaugtų į ligą. Dauguma žaidėjų esu patenkintas."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Nežinau, kas bus toliau, taip toli nežiūriu."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Mūsų tikslas – Europos futbolo čempionato finalinis etapas. Planas nesudėtingas – iškovoti visas keturias pergales ir tiesiu taikymu – kaip geriausia arba viena iš dviejų geriausių antrų komandų – patekti į finalo turnyrą."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Turiu šamaną namuose. Mano žmona visada teisingai pasako, kaip bus. Pavyzdžiui, kai žaidėme prieš čekus išvykoje, ji sakė, kad laimėsime. Niekas netikėjo, bet taip ir buvo."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
"Noriu pasakyti – viso gero visiems."
ŽUTAUTAS
PANKRATJEVAS
0
{"name":"Kas tai pasakė: Žutautas vs Pankratjevas - Take the Quiz", "url":"https://www.quiz-maker.com/QARNT4","txt":"1. \"Futbolą išmanau gerai, tikrai ne prasčiau nei kiti treneriai. Pavasarį Čempionų lygos finale žaidė \"Manchester United\" ir \"Barcelona\". Draugams pasakiau – jei Mančesteris žaistų, kaip aš pasakyčiau, laimėtų.\", 2. \"Nėra apmaudu, bet tikėjausi, kad \"chebra\" sužais geriau, bent tris perdavimus sugebės atlikti.\", 3. \"Nenoriu vartoti žodžio \"favoritai\". Žaidžiame namuose ir pasirinksime tokią taktiką, kuri garantuotų geriausią rezultatą. Stengsimės neduoti varžovams kvėpuoti, aktyviau spausime ir jų aikštės pusėje.\"","img":"https://www.quiz-maker.com/3012/images/ogquiz.png"}